+90232 616 1240 Dahili: 2315 Ptesi-C.tesi :07:00-00:00 Pazar: 07:00-16:00Adres: Petkim Petrokimya Holding A.Ş. yerleşkesi Aliağa - İzmir

Hakkımızda

           Kooperatifimiz, bir grup işçi arkadaşımızın gayreti ile aynı işyerinde çalışan işçi arkadaşlarımızın ihtiyaçlarını kaliteli ve uygun fiyata temin etmek ve işçi arkadaşlarımız arasından sosyal dayanışmayı pekiştirmek amacı ile  14/12/1984  tarihinde “ S.S. ALİAĞA PETKOOP PETROL KİMYA VE LASTİK İŞÇİLERİ TÜKETİM KOOPERATİFİ “ ünvanı ile  kurulmuş ve varlığını kesintisiz olarak  bu güne kadar sürdürmüştür.

           Kuruluşunda küçük bir kantin olarak günlük ihtiyaçları karşılamak üzere başlayan faaliyetimiz zaman içinde gelişerek profesyonel mağaza olarak faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.

           Bundan böyle de siz ortaklarımızın değerli destek ve katkıları ile kooperatifimizin gücünü arttırarak varlığını sürdürmeye devam edeceği konusunda hiç kuşkumuz yoktur.

           Kooperatifimiz kuruluşundan bu güne kadar geçen zaman içinde ülkemizin ekonomik durumu gereği  muhtelif zamanlarda sıkıntılı dönemler geçirmesine rağmen siz ortaklarımızın destekleri sayesinde halen dimdik ayaktadır.

           Ortaklarımızın arasında varolan demokratik yönetim ve katılım anlayışı gereği Kooperatifimizin yönetim ve denetim  kurulu üyelikleri sürekli yeni arkadaşlarımızla desteklenmekte ve daha çok ortağımızın kurullarda  görev almasına olanak sağlanmaktadır.

           Kooperatifimiz,  kuruşundan bu güne kadar desteğini eksik etmeyen Petrol İş Sendikası Aliağa Şubesi ‘nin katkıları ile  Aliağa İlçesi çarşısında depo ve mağaza vasfında bir gayrimenkul sahibi olmuştur.

           Kooperatifimizin  bu günlere gelmesi için  gayret gösteren yönetim ve denetim kurulu üyeliklerinde görev yapmış tüm arkadaşlarımıza ve desteğini hiç esirgemeyen ve her zaman sahip çıkan ortaklarımıza müteşekkiriz.

           Kooperatifimizin varlığının  devam etmesi ve ortaklarımıza beklentilerinden daha fazla fayda sağlaması dileği ile mevcut yönetim ve denetim kurulu arkadaşlarım adına teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız.

Petkoop Yönetim Kurulu
Adına
Bşk. Hasan BİLGİLİ